GoldSprint Merida

Goldsprints Grand Final 2020

#велооргія повертається!

Цього року ви побачите боротьбу титанів! Адже на Goldsprints Grand Final ми запросили переможців відбіркових турів з Київа, Вінниці, Одеси та Харкова.

Для тих, хто ще не встиг відчути цей кайф, але дуже хоче – влаштуємо ще одну відбіркову серію. Чекаємо 29 лютого на стенді компанії Vysota bike.

⭐️ GOLDSPRINT ⭐️– гонка, дистанцією 250-1000 метрів, на велосипедах із фіксованою передачею, що встановлені на роллерні станки.

Це найдемократичніші велозмагання. Ніколи не крутили ролерний велостанок? Не біда – велосипед надійно закріплений. Ніяких перемикань, контактів, паверметрів та іншої дічі – одна передача, одне колесо і дві педалі)

Немає можливості взяти велосипед? не маєте екіпірування? Ці відмазки не спрацюють) Всі в рівних умовах: два однакових велосипеди на яких можна крутити в звичайному одязі. За 30 секунд навіть спітніти не встигнете (але дехто казав, що встиг побачити яскраве світло).

Запам’ятайте головний секрет: крути педалі якомога швидше!

Нова Федерація велоспорту Києва організує для вас запеклу боротьбу, @Merida Ukraine нагородить кращих прикольними призами, а разом ми запалимо на повну

М’язи будуть горіти, а очі палати Нестримний азарт – все включено!